Hakkımızda


Bilgi toplumunda ihtiyaç duyulan eğitim programlarının oluşturulması ve düzenlenmesi amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli işgücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Kuruluşumuz, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. Sürekli ve kesintisiz, her yaşta eğitim ilkesi ile yola çıkan Kariyer Academy , ihtiyaca yönelik kısa süreli eğitim ve sertifika programları ile halka açık seminerler, kurumlar için özel eğitim programları vermektedir. Eğitim merkezimizin şehir merkezinde olması, rahat ve kolay ulaşım, modern ve konforlu eğitim alanlarıyla yaşam boyu eğitimi benimsemiştir. Temel amaç, toplumun her kesiminden değişik eğitim düzeylerinde ve yaş gruplarında olan bireylerin, kurumumuzun bilgi birikiminden faydalanabilmesi ve çağın gerekleri ile koşulları bağlamında yetiştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece bir yandan toplumun kaliteli eğitim ihtiyacına cevap verilirken, bir yandan da toplumun nitelikli işgücü açığının kapatılması planlanmaktadır.

İş hayatındaki hızla değişimle birlikte hemen her gün yeni bir kavram, yeni bir konu hakkında bilgilendirme ve bu bilgileri rekabet ortamında uygulama zorunluluğu ortaya çıkmaktadır. Kişinin kendi kendine sağladığı, devamlılığı olan eğitim yetkinliğin, etkililik ve verimliliğin temel noktasıdır.

Merkezimizin tüm programları teorikle pratiği birleştirmeye yönelik anlayışla, sektörel deneyime sahip akademik kadro tarafından hazırlanmakta ve eğitimlerimiz sonunda sertifika verilmektedir. Kamu, özel sektör ve Uluslararası kuruluş ve kişilere, ihtiyaç duydukları alanlarda, ulusal ve uluslararası düzeyde, eğitim programları, kurslar, seminerler, konferanslar düzenleyen Kariyer Academy aynı zamanda bu faaliyetlerin koordinasyonunu sağlar ve bu alanda tüm olanakları kullanır.

Diyarbakır merkezli bir firmayız. Türkiye’nin bütün illerinde hizmet vermekteyiz. MYK Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik MYK Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı Mesleki Yeterlilik ve MYK İnşaat Sektörü yetki belgeleri vermekteyiz. Ayrıca Üniversite ve MEB onaylı e-devlet işlemeli sertifikaları uzaktan eğitimle vermekteyiz.